logo

Halal Meat s.r.o.

Firma Halal Meat s.r.o., je společnost s ručením omezením, která je vedená u Městského soudu v Praze pod složkou C 148180.
působí v českém trhu již od roku 1990. jako dodavatel čerstvé Halal maso a orientální zboží, jak maloobchodní tak velkoobchodní.
vypis obchodního rejstříku

Halal ::

Firma Halal Meat s.r.o. je první firma v Českém trhu, kdo věnoval Halal maso od roku 1990. SLovo Halal je původem z arabštiny , ve význámu že bylo připraveno islámským způsobem. Hlavním rozdílem mezi normálním a Halal masem, že Halal je mnohem čištější a chutnější protože způsob poražka zvířata ujistí vykrvacení nějvětší množství krve z těla, tím ze zdravotní hlediska je zdravější maso , a z kuchynské hlediska je chutnější. Halal maso pravě oceňuje nejvíce kuchaře v české kuchyně, že jim překvapilo chuť. Zvířata i drůbež jsou porážena za přísný hygienických podmínek našimi vyučení pracovníky.
Zvířate jsou českého rodu, pasou v zeleně ..

footer

Čerstvé HALAL maso

Připravíme pro Vás všecko co tento pojem obsahuje. jak drůbeží, jehněčí, telecí, hovězí a další.
Maso připravíme pro Vás jak v celku, tak nakrájené či mleté, s kosti či vykustění.

1

Uzeniny HALAL maso

Sálamy i uzeniny Vám nebudou chybět, připravíme je pro Vás přímo z našeho zboží

slide_77

Oreintální speciálity

Kromě HALAL masa dodáváme i HALAL polotovary, orientální speciality a další produkty.

konserves

Dopráva

V celé české republiky jsme schopné Vám dodáme jakékoliv množství halal čerstvé maso i orientální zboží. pro VIP zákazníky VIP ceníky i zdarma dopravní službu.